Kasacja pojazdów Gdynia

Nasza firma od wielu lat zajmuje się złomowaniem samochodów i specjalistycznym demontażem. Jeśli posiadają Państwo bezużyteczny pojazd którego chcieliby się Państwo pozbyć, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Skupujemy samochody osobowe, dostawcze, użytkowe i wiele innych. Kasacji ulegają auta powypadkowe, niesprawne technicznie, bez aktualnej polisy OC i bez aktualnego przeglądu technicznego. Nasza firma podejmuje zlecenia na terenie całego województwa Pomorskiego.

Wycena odbywa się telefonicznie za pomocą naszego numeru dyżurnego 513-510-100. Nasz konsultant błyskawicznie wyceni Państwu wartość wraku który jest przedmiotem transakcji. Podstawowym czynnikiem wpływającym na cenę jest waga Państwa pojazdu ale również ewentualna skomplikowana sytuacja prawna czy też utrudnienia w załadunku. Staramy się w rozmowie telefonicznej z Państwem sprecyzować interesujące nas szczegóły tak aby wycena była wiążąca.

Cena Państwa pojazdu jest także ściśle uwarunkowana światowymi cenami złomu, dlatego też może ulec zmianie na przestrzeni dłuższego czasu. Nasza stacja demontażu współpracuje bezpośrednio z hutą stali w Zawierciu dzięki czemu oferujemy najwyższe możliwe ceny skupu.
Dysponujemy własnym transportem w postaci specjalistycznie przystosowanych lawet i holowników. Udajemy się bezpłatnie do klienta pod wskazany adres i dokonujemy wszystkich formalności związanych z wyrejestrowaniem samochodu. Transakcje finalizujemy wypłacając na ręce klienta gotówkę na kwotę wcześniej uzgodnioną z naszym telefonicznym konsultantem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24H 7 dni w tygodniu.

Nie bez znaczenia pozostaje dla nas sprawa środowiska i ekologii. Dbamy o to aby odpady pochodzące z procesu kasacji były poddawane recyklingowi. Złomowanie starego auta to tak naprawdę szansa na wyprodukowanie kolejnego nowego przy użyciu surowców wtórnych. Działamy w pełni z dyrektywami Unii Europejskiej i normami ISO.